O nas

Card image cap

ADM Auto Dan-Mot powstał w kwietniu 2005 roku na bazie firmy z blisko trzydziestoletnimi tradycjami w dziedzinie motoryzacji. Firmą tą był Usługowy Zakład Napraw Mechaniki, Blacharstwa i Lakiernictwa Ryszard Sobich w Młynkach (k/Puław) założony w 1978 roku.
Początkowo, jednoosobowa obsada świadczyła usługi najbliższej rodzinie oraz znajomym. Z czasem, kiedy właściciel – senior rodu – Ryszard zdobył dokumenty mistrzowskie, zaczął szkolić kadrę młodzieży w zakresie mechaniki, blacharstwa, lakiernictwa pojazdowego a także ślusarstwa. Niektórzy z nich po zakończeniu praktycznej nauki zawodu, uwieńczonej egzaminem czeladniczym zostawali na lata w celu dalszego szlifowania umiejętności lub jako pracownicy. W ten sposób „przewinęło się” niespełna pięćdziesięciu uczniów i pracowników.

Czas świetności tej firmy przypada na lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte, kiedy to jakakolwiek działalność usługowa była cenowo przystępną dla klienta oraz opłacalną dla zakładu. Był to czas, kiedy jako kolejne pokolenie dorastaliśmy. Doskonale pamiętamy jak „lepiło się” stare, wysłużone już auta, bo… to się opłacało. Lakierowanie najczęściej naszymi krajowymi lakierami renowacyjnymi, a malowanie niektórych elementów lakierami nitro, rzadko, wręcz sporadycznie markowymi, Pewex’owskimi lakierami takich marek jak Standox czy Spies&Hecker;…, w warunkach pyłowych, niebezpiecznych i szkodliwych (takie były czasy), nie biorąc pod uwagę dobro środowiska nas otaczającego.

Nastał czas przez niektórych chwalony, kiedy polską gospodarkę postanowił ratować pan Leszek Balcerowicz . Jego „terapia szokowa” spowodowała, że wielu spośród drobnych przedsiębiorców nie wytrzymało w warunkach nowej rzeczywistości. Jednak nasz zakład przetrwał. Czasami lepiej, czasami gorzej, przetrwał trudne chwile. Przez lata dziewięćdziesiąte ubiegłego stulecia i początek nowego dojrzewaliśmy do decyzji, CO DALEJ?

Długie rozmowy, rozważania za i przeciw, wieczorne a czasami nocne dyskusje, wsparcie duchowe i fizyczne najbliższej rodziny, sugestie znajomych (niekiedy jednych z najlepszych doradców biznesowych), porady zaprzyjaźnionego adwokata, wykwalifikowanych doradców technicznych, specjalisty od sprzedaży usług, informatyków, nawet księdza, podjęliśmy decyzję:
RUSZAMY! IDZIEMY NA CAŁOŚĆ!!!

W ten sposób powstała firma ADM Auto Dan-Mot Danuta Sobich.
Przeniesienie całej mechaniki do Puław na ulicę Żyrzyńską 8, inwestycje w sprzęt i nie tylko, zatrudnienie wykwalifikowanej załogi powodują, że firma powoli, ale systematycznie się rozwija.

W starym punkcie w Młynkach również poczynione zostały inwestycje, dzięki którym zaczęliśmy przyciągać coraz więcej klientów.
Klientów – właścicieli nie tylko piętnasto- czy dziesięcioletnich pojazdów, ale także zupełnie nowych. Zasłużyliśmy na to dzięki wielu inwestycjom między innymi w nową, profesjonalną, przystosowaną do nakładania powłok lakierami wodnymi, kabinę marki USI ITALIA.

Śmiemy uważać, że w promieniu 40-u kilometrów nie ma drugich tak dobrych warunków do napraw lakierniczych. Tym bardziej zapraszamy firmy motoryzacyjne, leasingowe, posiadające większe lub mniejsze floty samochodowe, do współpracy nami!
Więcej szczegółów w zakładce „OFERTA DLA FIRM”.

A jeśli chcecie zobaczyć Państwo naszą najnowocześniejszą historię w oprawie fotograficznej zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć w pozostałych zakładkach opisanych – Galeria.

Obiecujemy Państwu, nasza strona internetowa będzie aktualizowana wraz z każdą nowością, jaka pojawi się wokół nas.